Напрямки
Направления
Activities

Естетична та лазерна медицина

У цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярні процедури естетичної та лазерної медицини, за допомогою яких можливо усунути вікові зміни, покращити контури та форми обличчя та тіла, позбутися небажаних новоутворень м’яких тканин, підвищити якість шкіри та як результат – сподобатися собі сильніше, відчути себе більш привабливим та впевненим у собі. Більш детальну інформацію щодо процедур Ви можете отримати в мене на консультації.

У своїй практиці я використовую провідні методики та технології найкращих світових брендів – виробників продуктів та обладнання для естетичної та лазерної медицини.

Fotona-Seal-of-Greatness
Jasmina_Kozarev_S_Runner_OK
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
IMG_3482
IMG_3150
Fotona Laser & Health Academy, 2019

Fotona SP Dynamis - Багатофункціональна лазерна система

Унікальні лазерні технології, що використовуються компанією Fotona, захищені світовими патентами та гарантують найвищий рівень надійності та безпеки лазерних систем. Це також надає спеціалістам можливість проведення цілої низки ексклюзивних лазерних процедур.

Оригінальні запатентовані лазерні технології та методики (14 патентів) вигідно відрізняють Fotona від інших виробників.

Лазер Fotona SP Dynamis – це дві лазерні системи в єдиному корпусі на базі ербієвих і неодимових лазерів (Er:YAG и Nd:YAG), які визнані “золотим стандартом” у всьому світі.

Fotona SP Dynamis забезпечує виконання широкого спектру  FT (Fotona Technology) процедур, таких як лазерне омолодження, лазерна шліфовка, лазерні пілінги, лазерне лікування акне та рубців постакне, лазерна епіляція волосся будь-якого кольору, лазерна ліпосакція, лазерне лікування розширених судин при варикозі, лазерне видалення пігментації, шрамів, рубців, судин та новоутворень шкіри (папілом, невусів, бородавок, тощо).

Лазер Fotona  SP Dynamis також із успіхом застосовується в пластичній хірургії та гінекології.

 

Компанія Fotona (Словенія) заснована в 1964 році, лише через чотири роки після винаходу лазера. Лазерні апарати компанії Fotona – це результат числених досліджень і більш ніж 50-річного досвіду вивчення лазерних технологій.

На сьогодні компанія Fotona є найбільшим європейським виробником лазерного обладнання, промислового, медичного призначення та оптичних систем зв’язку.

Fotona – єдине в Європі підприємство зі замкнутим циклом виробництва. Всі комплектуючі, ключові вузли та програмне забезпечення створюються на заводах компанії. Особисті лазерні технології, а також науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки надають можливість компанії Fotona утримувати провідні позиції в виробництві ербієвих і неодимових лазерів.

До всього медичного обладнання Fotona застосовуються жорсткі критерії військового тестування та високі стандарти якості. Лазерні апарати Fotona вироблені відповідно до міжнародних вимог щодо виготовлення лазерного обладнання, мають всі сертифікати якості, а також сертифіковані для використання у країнах Європи, США та Японії.

Fotona SmoothEye - Лазерна безопераційна блефаропластика

Омолодження повік та зони навколо очей Fotona SmoothEye – унікальна технологія фототермічної реконструкції шкіри повік та омолодження параорбітальної ділянки.

 • комбінація запатентованих лазерних методик в рамках однієї процедури
 • місцева анестезія
 • період реабілітації 1-3 дні
 • без сезонних обмежень
 • неперевершений  ефект  anti-age терапії в області середньої третини обличчя.

У результаті використання синергічних методів лазерної реконструкції тканин відновлюється колагеновий каркас шкіри повік, підвищується тонус і тургор тканин, зменшуються зморшки, гіперпігментація та явища венозного застою.

Технологія SmoothEye не має аналогів і може виконуватися лише на лазерних системах  Fotona SP Dynamis/Spectro.

COvPwuAUcAEyHEk
fotona4d
Courtesy of: Adrian Gaspar, MD
Laser source: TwinLight®: Nd:YAG (1064 nm) + Er:YAG (2940 nm)
fotona_4d_nghi001
Courtesy of: Pham Huu Nghi, MD, PhD – Vietnam
Laser source: TwinLight®: Nd:YAG (1064 nm) + Er:YAG (2940 nm)

Fotona 4D - Лазерний фейсліфтінг

4D омолодження – це результат неінвазивних методів лазерної реконструкції шкіри обличчя та шиї.

Fotona 4D поєднує зовніші та внутрішньоротові методи використання лазерних технологій з метою поновлення колагенового каркасу середньої та нижної третин обличчя. В результаті процедури спостерігається значний ефект волюмізації (поновлення втрачених об’ємів, зменшення глибоких зморшок), який поєднується з відновленням тонусу та тургору тканин обличчя.

Використання двух довжин хвиль лазерного випромінювання  (Er:YAG и Nd:YAG) та чотирьох запатентованих технологій, дають можливість виконати унікальний набір процедур anti-aging на рівні поверхневих, серединних та глибоких сполучнотканинних структур шкіри. Процедури виконуються послідовно одна за одною, знеболення не потрібне. Період реабілітації не більше 48 годин. Процедури Fotona 4можуть виконуватися цілий рік, незалежно від сезону.

Омолодження Fotona 4виконується на лазерній системі Fotona SP Dynamis.

*1. SmoothLiftin
Запатентована процедура з використанням технології Fotona SMOOTH®. Революційний неаблятивний метод впливу Er:YAG лазером на підслизовий шар щочної та периоральної ділянки для стимуляції неоколагенеза. Ефект розправлення зморшок і волюмізації можна порівняти з ефектом від введення дермальних філерів. Технологія реалізується повним і фракційним променем лазера.

2. FRAC3®

Ефект дрібнокрапкової коагуляції дерми досягається за рахунок поглинання в тканинах-мішенях потужного імпульсу Nd:YAG лазера. Острівки коагуляції рівномірно розташовуються в поверхневому та середньому шарах дерми. В результаті процедури досягається ефект реконструкції дерми, який максимально виражений в місцях видимих дефектів. Технологія FRAC3® застосовується як самостійна процедура омолодження, так і як частина комбінованих методик. У результаті процедури відновлюється тонус, пружність та щільність тканин.

3. PIANO®
Унікальний режим наддовгого пакетного імпульсу Nd:YAG лазера призводить до рівномірного гомогенного нагріву тканин на глибину до 6-7 мм. Наддовгий імпульс дає можливість безболісно передати тканинам велику кількість тепла та отримати ефект біоревіталізації.

Реконструкції підлягають поверхневі, середні та глибокі шари дерми. Саме поєднання ефектів впливу SmoothLiftin™ і Piano® призводить до реконструкції сполучно-тканинної основи щоки та тканин носогубного трикутника з досягеннням ефекту підтяжки шкіри.

4. SupErfisial
Запатентована процедура поліровки поверхні шкіри з використанням технології «холодного» лазерного пілінга. Методика зміни світловідбиття шкіри за рахунок видаленення рогового шару епідермісу. Використовуються ручні маніпули або сканер для роботи по площі. Процедура SupErficial™ проводиться як самостійна методика або як етап комбінованої технології.

TWFR
perioral_resurfacing_dr_paciolla
Courtesy of: Franco Paciolla, M.D.
Laser source: Er:YAG (2940 nm)
periocular_resurfacing_dr_paciolla
Courtesy of: Franco Paciolla, M.D.
Laser source: Er:YAG (2940 nm)

TwinLight Fractional Rejuvenation - Подвійне фракційне омолодження

Унікальна процедура омолодження шкіри від Fotona!

TwinLight Fractional Rejuvenation – проста триетапна процедура, яка оптимізована для значного покращення якості та гладкості шкіри та надання їй здорового та красивого вигляду.

Це більш м’яка альтернатива для лікування зморшок та вікових змін шкіри з мінимальним періодом відновлення та гарним природнім результатом, ніж звичні лазерні шліфування шкіри.

Використання фракційного світла для омолодження шкіри призводить до ефекту, який ідеально виправдовує очікування пацієнта, і забезпечує ступінь контролю та ефективності, що надає можливість отримати високоточне оновлення шкіри.

Процедура лікуання може бути як легкою корекцією, так і глибокою реконструкцією колагена, що ідеально підходить для пацієнтів, які очікують радикальних ефектів омолодження, але не хочуть агресивних хірургічних або хімічних процедур.

Технологія TwinLight Fractional Rejuvenation не має аналогів та може бути виконана лише на лазерних системах Fotona Dynamis/Spectro.

Як працює TwinLight Фракційне омолодження?

Процедури омолодження шкіри повним променем (лазерні шліфування) обробляли великі ділянки шкіри незалежно від того, чи були вони пошкоджені процесом старіння чи ні. Але завдяки TwinLight Fractional Rejuvenation лазерний промінь точно діє лише на ті ділянки шкіри, де відбувся процес старіння, залишаючи оточуючу здорову шкіру незайманою. Тепло від лазерної енергії також стимулює утворення нового колагену в шкірі, а за рахунок оточуючої непошкодженої тканини відбувається прискорення процесу відновлення та омолодження шкіри. Ця процедура підходить для всіх типів та відтінків шкіри та має мінімальний реабілітаційний період. 

TwinLight Fractional Rejuvenation виконується за три простих кроки:

Крок 1 – СТИМУЛЯЦІЯ: Промінь Nd: YAG  забезпечує імпульсну стимуляцію шкіри: він проникає в тканини та  створює глибокий нагрів FRAC3®  та підготовку шкіри до ефективної фракційної терапії.

Крок 2 – ФРАКЦІЙНА ТЕРАПІЯ: Створює тунельні мікропошкодження шкіри (дрилінг) за допомогою фракційного променя Er: YAG-лазера. Основна площа шкіри залишається непошкодженою, що запезпечує швидке відновлення та коррокий реабілітаційний період. Точні мікроабляційні канали будуть замінені новою, більш щільною та здоровою тканиною у процесі формування нової шкіри.

Крок 3 – ПІЛІНГ: шкіра вирівнюється за допомогою повного променя Er: YAG, який завершує лікування та усуває поверхневі дефекти шкіри.

Er: YAG и Nd: YAG мають взаємодоповнюючий вплив на шкіру. Глибокий нагрів променя Nd: YAG допомагає омолодити та стимулювати шкіру, а промінь Er: YAG допомагає організму сформувати нову, бульш пружну шкіру. 

 

untitled
resurfacing_sult_rn
Courtesy of: Robin Sult, R.N.
Laser source: Er:YAG (2940 nm)

Fotona SmoothLiftin - Лазерне "експрес-омолодження"

Омолодження обличчя  Fotona SmoothLiftin – унікальний неаблятивний режим Er:YAG для неінвазивних лазерних процедур.

Методика лазерного Smooth-омолодження (“експрес-омолодження”) забезпечує можливість проведення неаблятивної лазерної реконструкції шкіри, що базується на контрольованому тепловому пошкодженні старого фрагментованого колагену без порушення цілісності епідермісу.

Значний миттєвий ефект ліфтингу (за рахунок скорочення волокон колагену) спостерігається на 2-3 добу, прологований ефект (за рахунок стимуляції неоколагеногенеза) зберігається до 3-5 місяців.

На 3 добу відбувається відсрочене крупнопластинчате шелушіння (відшарування ороговілого епітелію), що призводить до значного покращення кольору та світловідбиваючої здатності шкіри. Феномен описаний як методика відсроченого пілінгу.

Процедура SmoothLiftin призводить до відновлення тургора та підвищення еластичності тканин, що підлягали обробці.

Процедура не має періоду реабілітації.

Процедура SmoothLiftin може виконуватися як одноразово так і курсом до трьох процедур з інтервалом в 1-3 місяці.

Технологія Fotona Smooth  не має аналогів і може бути виконана лише на лазерних системах Fotona Dynamis/Spectro.

 

Fotona LipLase - Лазерна ревіталізація губ

Омолодження губ та зони навколо губ Fotona LipLase – іноваційна запатентована технологія проведення лазерної реконструкції тканин носогубного трикутника та відновлення природнього об’єму губ:

 • волюмізація
 • ефект омолодження
 • розправлення епідермісу губ
 • відновлення природнього кольору губ
 • відновлення тургора тканин зони навколо губ

Fotona LipLase може виконуватися як монотерапія для корекції губ і також як комбінована методика реконструкції тканин всієї ділянки периоральної зони.

В залежності від потужності Er:YAG лазера, що використовується в процедурі, методика  Fotona LipLase може бути виконана без періоду реабілітації або з реабілітаційним періодом до 5 діб.

Усі етапи процедури виконуються послідовно, в межах одного відвідування. Технологію Fotona LipLase можна виконувати цілий рік, не залежно від сезону.

Ефект спостерігаєтся відразу по закінченню процедури. Після виконання курса з 3-4 процедур ефект омолодження губ зберігається до 18 місяців.

Рекомендується курс із 1-3 процедур 1 раз на місяць.

Технологія Fotona LipLase не має аналогів і може бути виконана лише на лазерних системах Fotona SP Dynamis/Spectro.

 

DSCF9340
tightsculpting2
Courtesy of: Adrian Gaspar, MD
Laser source: TwinLight®: Nd:YAG (1064 nm) + Er:YAG (2940 nm)
tightsculpting1
Courtesy of: Adrian Gaspar, MD
Laser source: TwinLight®: Nd:YAG (1064 nm) + Er:YAG (2940 nm)
сканер S11
сканер S11 L-Runner

Fotona TightSculpting - Лазерний скульптінг

FotonaTightSculpting – унікальна неінвазивна лазерна процедура корекції контурів та ущільнення шкіри на будь-яких ділянках тіла, а також в зоні підпідборіддя та нижнього контуру обличчя.

Унікальна комбінація технологій  Fotona PIANO та Fotona SMOOTH забезпечує надглибоке прогрівання та запускає фототермічний апоптоз адипоцитів (руйнування жирових клітин), що призводить до зменшення жирового шару, забезпечує реструктуризацію та вирівнювання поверхневих шарів шкіри для отримання чудових результатів. Процедура ефективно усуває локальний жир у важкодоступних зонах (підпідборіддя, внутрішня поверхня стегон та плечей, середня зона спини).

Процедура є швидкою, безпечною та неінвазивною альтернативою лазерному липолізу та хірургічній ліпосакції без періоду реабілітації.

Технологія TightSculpting  не має аналогів і може бути виконана лише на лазерних системах Fotona SP Dynamis/Spectro.

 

В медичному центрі “ТРІЄН” процедури Fotona TightSculpting виконуються з використанням новітнього високопродуктивного сканера S11L-Runner, який надає можливість одночасно оброблювати великі ділянки тіла, за допомогою регульованих шаблонів і розмірів сканування. При спільному використанні  лазерна система Fotona SP Dynamis, маніпули R33-T, R34-T і сканер S11L-Runner  є безпрограшною комбінацією, яка сприяє максимальному підвищенню ефективності кожної процедури.

FT-удаление сосудов
hemangioma_sult_rn
Hemangioma Treatment
Courtesy of: Robin Sult, R.N.
Laser source: Nd:YAG (1064 nm)
spider_veins_sult_rn
Spider Vein Removal
Courtesy of: Robin Sult, R.N.
Laser source: Nd:YAG (1064 nm)

Fotona Veins & Vascular Lesions - Лазерне лікування судинних новоутворень

На сьогодні лазерне лікування є звичною процедурою для видалення багатьох видів судинних уражень, включно з гемангіомами, вадами розвитку судин (дисембіоплазіями), такими як “винні” плями, телеагіектазії, венозні “озера” та ангіоми.

ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ СУДИН

Довгоімпульсні лазери Fotona Nd:YAG пропонують ідеальне рішення для лікування судинних уражень: вони проникають на глибину 5-6мм, що надає можливість проводити високоефективні процедури. Незалежні дослідження демонструють, що більш ніж 75% пацієнтів з глибокими гемангіомами, які проводять лікування лазером Fotona Nd:YAG, бачать значний регрес новоутворення.

Fotona rosacea
Active Rosacea Treatment
Laser source: Nd:YAG (1064 nm)
Fotona r
Active Rosacea Treatment
Laser source: Nd:YAG (1064 nm)

Fotona Rosacea - Лазерне лікування куперозу та розацеа

Fotona Laser пропонує безпечний та ефективний протокол лікування розширених кровеносних судин шкіри (куперозу), які видно на шкірі як судинні зірочки чи сітоточка. Купероз часто з’являється у людей з тонкою, сухою та чутливою шкірою.

Розацеа – це вже захворювання шкіри, при якому у пацієнтів спостерігаються почервоніння, запалення шкіри, гнійні висипи, гіперкератоз.

У розацеа є свої стадії розвитку та форми: як правило розацеа почитнається з ерітеми (аномального почервоніння шкіри) на обличчі, потім спостерігається утворення вузликів – папул – та вугрових висипів. В основі розвитку захворювання лежить зміна тонусу поверхневих судин шкіри. Але на першій стадіїї розацеа може спостерігатися купероз, тобто близько розташовані видимі судини шкіри.

Під впливом лазерного променя Nd:YAG відбувається зменшення запалення в шкірі, укріплення, підвищення тонусу та поступове звуження судин.

Комбінація унікальних запатентованих технологій FRAC3 і VERSA  Nd:YAG від Fotona Laser ефективно бореться з усіма проявами розацеа та дозволяє швидко і безпечно позбутися куперозу чи розацеа будь-якої складності.

 

FT-АКНЕ_2
image
Active Acne Treatment
Courtesy of: Robin Sult, R.N.
Laser source: Nd:YAG (1064 nm)
image
Acne Scars Treatment
Courtesy of: Giuseppe Ivano Luppino, M.D.
Laser source: Er:YAG (2940 nm)

Fotona Acne - Лазерне лікування акне та рубців після акне

Fotona пропонує лазерний протокол лікування анке, який забезпечує дійсно всебічне вирішення цієї проблеми. Точно контролюємий лазерний промінь Nd: YAG Fotona безпечно проникає у шкіру, ефективно діє на гіперактивні сальні залози та понижує ризик розвитку нового запалення.

Для покращення зовнішнього вигляду шкіри з рубцями після вугрових висипів Fotona пропонує додаткову лазерну терапію, що базується на точній та делікатній процедурі шліфовки шкіри, коли лазерний промінь Er:YAG діє на поверхневий шар шкіри, при цьому зменшує рубцеву тканину та стимулює синтез нового колагену в дермі.

 

 

scar_dr_kozarev
Facial Scar Treatment
Courtesy of: Jasmina Kozarev, M.D., PhD.
Laser source: Er:YAG (2940 nm)
image
Acne Scars Treatment
Courtesy of: Giuseppe Ivano Luppino, M.D.
Laser source: Er:YAG (2940 nm)

Fotona Scars - Лазерна корекція рубців

Fotona NightLase - Лазерне лікування храпу

 • Неінвазивний (без пошкодження слизової оболонки) вплив на м’яке піднебіння для зменшення храпу
 • Без болі, без анестезії

Fotona NightLase – запатентований, швидкий, неінвазивний і зручний спосіб покращити якість сну пацієнта.  NightLase знижує ризик апноє, зменшує амплітуду храпу. Виконується за допомогою поверхневих лазерних імпульсів. Лікування виконується з використанням Er:YAG лазера на лазерній системі Fotona SP Dynamis.

Під час процедури NightLase лазерне світло нагріває тканини та стимулює ущільнення тканин м’якого піднебіння. Результати клінічних досліджень підтвердили, що процедура Fotona NightLase з використанням лазера Er:YAG є безпечним і ефективним методом значного зменшення храпу.

FT-омоложение_2
IMG_4925
IMG_4907

Fotona Skin Neoplasms Removal - Лазерне видалення новоутворень шкіри

Fotona Skin Neoplasms Removal  – методика видалення новоутворень шкіри методом пошарового випарювання тканин з використання технології “холодної” абляції (для зменшення температурного пошкодження нижніх шарів тканини) або “гарячої” абляції (для гемостазу країв рани) за допомогою довгоімпульсного ербієвого лазера Fotona (Er:YAG).

При необхідності висічення новоутворення або взяття біопсії тканин використовується сфокусований промінь Er:YAG (лазерний скальпель) діаметром 0,4 мм для вконання тонкого хірургічного розтину.

Лазер Fotona застосовується як для видалення доброякісних новоутворень шкіри (папілом, дерматофібром, кератом, невусів та інш.), так і для лікування базаліом та деяких інших злоякісних новоутворень шкіри.

Fotona Skin Neoplasms Removal забезпечує контрольоване радикальне видалення новоутворень шкіри з максимальним естетичним результатом після загоєння.

При необхідності у лікуванні новоутворень шкіри великих розмірів або новоутворень складних локалізацій мною застосовуються методики реконструктивної онкохірургії в поєднанні в подальшому з лазерною шліфовкою для забезпечення максимального естетичного результату .

294_PAGE-0001-725X1024
lipolysis_dr_leibaschoff
Laser Lipolysis
Courtesy of: Gustavo Leibaschoff, MD
Laser source: Nd:YAG (1064 nm)
lipolysis_dr_maletic
Laser Lipolysis
Courtesy of: Dusan Maletic, M.Sc., MD
Laser source: Nd:YAG (1064 nm)

Laser Lipolysis - Лазерний ліполіз

Лазерний ліполіз Fotona – малоінвазивний метод естетичної хірургії, який призначений для видалення надлишкової кількості жиру. Енергія Nd:YAG лазера використовується для швидкого розплавлення підшкірного жиру в таких ділянках як стегна, руки, підборіддя, шия та нижній контур обличчя.

У результаті впливу Nd:YAG лазера жирові клітини -адипоцити- нагріваються та руйнуються, створюючи рідку жирову емульсію, після чого “рідкий” жир видаляється з організму власною лімфодренажною системою або може бути видалений хірургом за допомогою аспірації.

Етапи процедури: -розмітка та доступ (прокол 1-2мм); -інфільтраційна анестезія; -лазерний ліполіз (за допомогою тонкої канюлі з оптоволокном, що розміщується всередині канюлі ); -аспірація при необхідності.

Спеціальним етапом процедури виконується обробка шкіри всередині Nd:YAG лазером – для досягнення ефекту скорочення шкіряного лоскуту та ущільнення тканин, що забезпечує чудовий естетичний результат.

Courtesy of Latinmed

Контрольований тепловий ефект лазера спричиняє в подальшому формування нового колагену та еластину всередині тканини.

Hyperhidrosis - Лазерна корекція аксілярного гіпергідрозу

 

Fotona Gynecology

Унікальні лазерні технології, що використовуються компанією Fotona, захищені світовими патентами та гарантують найвищий рівень надійності та безпеки лазерних систем.

Маючи більше ніж 50-річний досвід в області лазерних технологій, Fotona є визнаним лідером у розробці іноваційних медичних лазерних додатків, плідно співпрацюючи з провідними університетами та дослідницькими центрами у всьому світі.

Компанія Fotona була першим виробником, який використав довжину хвилі Er:YAG в гінекології з метою покращення характеристик лазерів СО2 для забезпечення більш ефективного лікування.

Er:YAG лазерні технології Fotona, такі як FotonaSmooth, мають режими абляції, що налаштовуються від холодної до гарячої, що забезпечує більшу ступінь точності, а також контрольованість ефектів кровотечі та згортання крові. Багатоцільові лазери Fotona Dynamis також містять довжину хвилі Nd:YAG – лазера, яка проникає глибоко в тканин, створюючи ефект ущільнення.

Об’єднання обох довжин хвиль (Er:YAG и Nd:YAG) виявилося дуже успішним у наданні менш інвазивних і більш ефективних методів клінічної та естетичної гінекології.

Опубліковвані тезиси наукових досліджень, що присвячені вивченню ефективності та безпеці лазерної терапії FotonaSmooth в гінекології, можна знайти в наступній Збірці клінічних досліджень.

Fotona IntimaLase

Fotona IntimaLase – іноваційна процедура лазерної вагінальної підтяжки (LVT) для лікування синдрому вагінальної релаксації (VRS), яка виконується з використанням  Er:YAG лазера компанії  Fotona.

Er:YAG лазер компанії Fotona надає можливість передавати спеціальні теплові пакетні імпульси на слизову оболонку піхви та на багату колагеном парієтальну фасцію таза. Лазерні імпульси, не пошкоджуючи слизової оболонки, забезпечують ефективний нагрів підслизового шару. Теплова енергія не тільки ефективно покращує структуру колагену, а також стимулює неоколагенез.

У результаті лазерного впливу скорочуються міжмолекулярні поперечні зв’язки потрійної спиралі колагену, що призводить до миттєвого скорочення волокон на дві третини їхнбої довжини в порівнянні зі станом до процедури. Волокна колагену стають коротшими та товстішими, після чого оброблена тканина скорочується та стискається. Крім цього запускаються процеси неоколагенеза, в результаті чого оброблена тканина стає пружньою та еластичною, знижується атонія піхви, усуваються симптоми вагінальної релаксації.

Процедура IntimaLase 

 • амбулаторна, не потребує спеціальної підготовки
 • тривалість процедури 20-30 хвилин
 • безболісна, не потребує анестезії
 • курс – дві процедури з інтервалом 2-4 тижні
 • стійкий результат зберігається на протязі 1 року
 • відсутній реабілітаційний період
 • повернення до статевого життя через 72 години після проведення процедури
 • 100% безпека, відсутність будь-яких ускладнень.

Лазерні технології IntimaLase та IncontiLase дозволяют:

 • збільшити пружність піхви (97,5%)
 • вилікувати стресове нетримання сечі (72%)
 • покращити якість суксуального життя за рахунок підвищення чутливості (95%), посилення відчуттів під час оргазму (57%) та збільшення оргазмів під час статевого акту (14%).

 

Fotona RenovaLase

Fotona RenovaLase – іноваційна та унікальна неінвазивна процедура з використанням технології Fotona Smooth, ака реалізується  на Er:YAG лазері. Процедура базується на фототермічній реконструкції вагінального канала та є альтернативою тривалої гормонозамісної терапії. Клічнічні дослідження демонструють, що процедура RenovaLase є ефективним і безпечним рішенням проблеми вульво-вагінальної атрофії (ВВА).

Результати досліджень показали позитивні зміни в слизовій оболонці стінки піхви зі збільшенням кількості колагену, синтезом нових судин та потовщенням епітелію.

Під час процедури не відбувається пошкодження слизової оболонки або термічного пошкодження; після процедури також не спостерігається небажаних наслідків. Кінцевим результатом є збільшення товщини епітелію піхви, а також васкуляризація власної пластинки слизової оболонки піхви, разом із зменшенням таких симптомів як сухість, печіння, диспареунія (сексуального розладу у жінок, що характеризується больовими відчуттями до, під час і після статевого акту).

Позитивний результат зберігається протягом 6 місяців після процедури. Після проведення курсу процедур немає потреби використання естрогену. RenovaLase також підходить для пацієнток з естрагено-залежним раком (таким як ендометріальний рак, рак грудей і такі подібні) або з такими видами раку в сімейній історії, як було вказано в клінічних дослідженнях Dr.Bojanini и Dr.Gambacciani (2015-2016г.г.).

Тезиси опублікованих наукових досліджень, які присвячені вивченню ефективності та безпеці лазерної терапії  FotonaSmooth  в гінекології, можна знайти в наступному Збірнику клінічних досліджень.

 

Fotona IncontiLase

Fotona IncontiLase – унікальна лазерна технологія лікування стресового неутримання сечі, яка виконується за допомогою Er:YAG лазера компанії Fotona (Cловенія).

Стрессове нетримання сечі (SUI) є найбільш поширеною формою нетримання сечі у жінок. Визначається як мимовільне виділення сечі під час кашлю, чхання або фізичного напруження, такого як спортивна активність або раптове положення тіла. Згідно дослідженням це захворювання спостерігається від 4 до 14% жінок молодого віку та від 12 до 35% -похилого віку.

 

Технологія IncontiLase направлена на обробку  Er:YAG лазером (2940 нм) передньої стінки піхви та передвер’я в ділянці виходу сечовивідного каналу в неабляційному тепловому режимі пакетним імпульсом. Пошкодження слизової оболонки не відбувається. Миттєва реакція скорочення колагенових волокон і прискорення синтезу нового колагену призводять до підтяжки тканин і підвищення їх еластичності. Оброблена зона поступово скорочується та стискається, що покращує підтримку сечового міхура, що в свою чергу зменшує симптоми стесового нетримання сечі.

 

Процедура IncontiLase:

 • амбулаторна, не вимагає спеціальної підготовки
 • тривалість процедури 20-30 хв
 • безболісна, не потребує анестезії
 • курс – дві процедуриз інтервалом 3-4 тижні
 • стійкий результат зберігається  протягом 1 року
 • відсутній реабілітаційний період
 • повернення до статевого життя  через 72 години після проведення процедури
 • 100% безпека, відсутність будь-яких ускладнень

З використанням технології IncontiLase у 72% пациенток спостерігалися позитивні результати лікування стресового нетримання сечі.

Об’єктивні обстеження фіксують підвищення сили та тривалості скорочень м’язів тазового дна через 6 місяців після лікування.

 

Fotona ProlapLase

Пролапс (опущення, випадіння) тазових органів (POP) є поширеною проблемою, від якої страждають майже 50% жінок, які народжували. До появи процедури ProlapLase було можливо лише два шляхи вирішення цієї проблеми: підтримуючі маткові кільця та хірургічні методи, що були пов’язані з високим рівнем побічних ефектів.

ProlapLase – це іноваційна та унікальна неінвазивна лазерна процедура з використанням технології Fotona Smooth, яка реалізується на Er:YAG лазері, для лікування пролапса тазових органів. Процедура базується на реконструкції вагінального канала за допомогою м’яких неабляційних фототермічних ефектів режиму Fotona Smooth, у результаті чого відбувається стиснення та звуження вагінального каналу.

В результаті курсу процедур відновлюється кількість і якість колагенового каркасу стінки піхви та фасція, що запезпечує нормалізацію функціонування м’язів тазового дна. Достовірно відзначається збільшення сили та тривалості скорочення м’язів тазового дна, зростає здатність до повторення кількості скорочень протягом хвилини. Відбувається відновлення підтримуючої функції м’язів тазового дна, що призводить до компенсації початкових ступенів пролапса або зменшення важкості пролапса на одну ступінь.

Клінічні дослідження доводять, що процедура ProlapLase є ефективним і безпечним рішенням проблеми пролапса геніталій:

 • лікування цистоцеле
 • лікування ректоцеле
 • ефективне лікування пролапса геніталій I-II ступеню
 • лікування поєднаного стресового нетримання сечі з пролапсом геніталій
 • без пошкодження слизової оболонки піхви
 • без періоду реабілітації
 • тривалий стійкий ефект.

 

Fat gragting & Nanofat - технологія природнього омолодження

Fat grafting (lipofiling або структурна трансплантація жирової тканини) на сьогодні є визнаним методом відновної медицини, при якому власний жир використовується як наповнювач в м’яких тканинах для отримання об’єму. Окрім того, після Fat Grafting значно покращується якість шкіри над ділянкою введення жиру.

Техніка процедури:

під місцевим знеболенням (або загальною анестезією) за допомогою тонкої канюлі через невеликі проколи в шкірі виконюється забір жирової тканини в невеликій кількості. Після промивання та фільтрації жирові клітини вводяться в ділянки дефіциту об’ємів.

Процедура триває 1-2 години та виконується амбулаторно одноразово або повторюється через 3-6 місяців.

Fat grafting  використовується для омолодження обличчя (усунення зморшок, створення вилиць, збільшення та омолодження губ), відновлення обличчя (при його гіпотрофії чи асиметрії), корекції контурів тіла та в хірургії грудей (реконструктивній та естетичній).

Nanofat – це емульгована та відфільтрована жирова тканина, яка не створює об’єм та містить високу концентрацію власних стовбурових клітин.

Стовбурові клітини є недиферінційованими біологичними клітинами (MMSC), які можуть диференціюватися в спеціалізовані клітини (наприклад, шкіри). Стовбурові клітини дуже важливі для регенерації пошкоджених тканин.

Недавні (2013 р.) клінічні дослідження доктора Tonnard та доктора Verpaele з Бельгії довели значне покращення якості шкіри через шість місяців після введення Nanofat поверхнево у шкіру. Тому багато спеціалістів, які займаються естетичною медициною, почали використовувати Nanofat для омолодження обличчя та рук.

Nanofat створює благодійну омолоджуючу дію на постарілу та пошкоджену шкіру (пошкодження сонцем, пігментації). Клітини всередині жирових трансплантатів здатні “відновлювати” пошкоджену тканину і, як припущення, стимулювати клітини шкіри синтезувати речовини, що покращують ії еластичність та відновлюють основні структурні білки шкіри.

Nanofat також покращує стан рубців та робить їх менш помітними.

Техніка процедури: така ж як і Fat grafting. Процедура триває 1-2 години та виконується амбулаторно одноразово або повторюється через 3-6 місяців.

PRP-плазмотерапія

Platent Rich Plasma (PRP) – збагачена  тромбоцитами плазма – є новим та перспективним напрямком у регенерації та омоложенні тканин.

PRP  визначається як аутологічна (власна) концентрація  тромбоцитів і пов’язаних із ними факторами зросту в малому об’ємі плазми.

Плазма містить багато речовин, що є необхідними для життя клітін, такі як вітаміни, поживні речовини, гормони, електроліти, фактори зросту (такі як IGF и HGF) та білки.

Тромбоцити, які концентруються в PRP, є ключовими  факторами в механізмах відновлення твердих і м’яких тканин. Активуючись, вони звільняють фактори зросту, такі як FGF, PDGF, TGF-β, EGF, VEGF, IGF, що приймають участь в міграції, диференціюванні та проліферації стовбурових клітин. Окрім того, тромбоцити також стимулюють фібробласти та ендотеліальні клітини, які індукують формування нового позаклітинного матриксу та відповідно синтез нових судин.

PRP готується з невеликої кількості власної крові пацієнта шляхом відокремлення тромбоцитів і лейкоцитів від червоних кров’яних клітин через центрифугування.

Потім PRP забирається із пробірки та вводиться пацієнту в ділянки лікування для регенерації, прискореного загоєння та омолодження тканин.

Для проведення процедур PRP-терапії в нашомуЦентрі ми використовуємо сертифіковані в Україні, Європі та США матеріали (пробірки та обладнання) швейцарскої компанії RegenLab,  ізраїльської компанії Estar Medical та української компанії UCG.

Dysport - ін'єкції токсину ботулизму

Ботулінотерапія – сучасний метод лікування гіпертонусу м’язів (мімічних, рухових) і лікування локального гіпергідрозу.

«Диспорт» (ботулотоксин типу А) — препарат французської компанії «IPSEN» — широко використовується у світовій практиці як  із лікувальною метою так і в естетичній медицині.

Ботулотоксин діє на м’язи, що скорочуються і  сприяють утворенню зморшок або стійких патологічних спазмів.

Після ін’єкції ботулотоксину м’язи не отримують сигналу до скорочення і розслабляються.

Мімічні зморшки розгладжуються, дрібні зморшки зникають повністю, глибокі – борозди- значно зменшуються.

Інтенсивність роботи ботулотоксину можна контролювати, підбираючи  індивідуальне дозування препарату та індивидуальну схему інъекції. Ваше обличчя зберігає свою індивідуальність.

Дія препарату зворотня та триває від трьох до шести місяців. Після припинення дії  ботулотоксину м’яз часто залишається менш напруженим, зменшується сама звичка «нахмурюватися».

Для підтримання постійного ефекту, як правило, достатньо робити процедуру два рази на рік і рідше.

В Центрі краси ELIZ проводяться також лікувальні процедури препаратом Диспорт при наступних захворюваннях: блефароспазм,  геміфаціальний спазм, гіпертонус жувальних м’язів (бруксизм), спастичні гіперкінези після інсульту, спастична кривошия, головні болі напруження.

В останні роки внутрішньошкірне введеня ботулотоксину в усьому світі стало найбільш популярним методом лікування локального гіпергідрозу (підвищеної пітливості). Ботулотоксин (Диспорт) при цьому взаємодіє з нервовими закінченнями потовых залоз, блокує звільнення ацетилхоліну і тим самим зменшує потовиділення.

Дія ботулотоксину — локальна та зворотня.

Максимальний ефект настає на п’ятий день і зберігається 6 — 10 місяців; результат процедури оцінюється через 14 днів після ін’єкції.

Побічні эфекти та ускладнення за дотримання техніки процедури спостерігаються дуже рідко.

Restylane - контурна пластика філерами гіалуронової кислоти

ДО та ПІСЛЯ

Гіалуронова кислота є природним компонентом шкіри. Завдяки їй тканини зберігають свою пружність, об’ємність, зволоженість та молодість.

З віком кількість власної гіалуронової кислоти в шкірі поступово зменшується. Це призводить до появи зморшок, провисання щік та вилиць, втрати чіткості контуру обличчя та порушення його гармонії в цілому.

Ін’єкції сучасних  препаратів гіалуронової кислоти – моделювання тканин за допомогою наповнювачів (філерів) – повністю усувають дрібні та глибокі зморшки, відновлюють об’єми та контури обличчя, допомагають глибоко зволожити шкіру.          

За допомогою цих процедур можливо покращити контур губ, надати їм більш досконалу форму, збільшити об’єм губ, підняти куточки рота, усунути зморшки навколо губ, зволожити губи та зробити їх більш привабливими та молодими.

Виправити форму носа без хірургічного втручання? Сьогодні це реально!

За допомогою контурної пластики гіалуроновою кислотою можливо скорегувати форму та розмір носа, зробити його більш тонким, надати носу правильні чіткі контури, скорегувати форму кінчика носа, повернути йому “молоді форми”.

В нашому медичному центрі контурна пластика виконується препаратами на основі 100% гіалуронової кислоти (RESTYLANE —  виробництво Швеція, Teosyal—виробництво Швейцарія).

Гіалуронова кислота визнана одним із самих безпечних у світі продуктів для контурної пластики обличчя.

Інтимна контурна пластика

Введеня препарту на основі гіалуронової кислоти дозволяє заповнити об’єми м’яких тканин урогенітальної ділянки, покращити сексуальну задоволеність і скорегувати статеві розлади у жінок і чоловіків.

Для інтимної корекції також використовується і власна жирова тканина (Fat grafting & Nanofat).

Процедура виконується в умовах медичного кабінету, під місцевим знеболенням, швидко і безболісно. Для досягнення оптимального результату можливо буде необхідно проведення декількох процедур.

Показання для жінок:

 • зволоження, підвищення тонусу м’яких тканин урогенітальної ділянки (статевих губ, піхви); 
 • збільшення об’ємів і корекція форми великих і малих статевих губ;
 • коррекция вікових і післяпологових змін урогенітальної ділянки (зменшення об’єму піхви, зволоження, збільшення тонусу).

Показання для чоловіків:

 • збільшення об’єму головки статевого члену та/або його діаметру;
 • збільшення лібідо (статевого потягу) та сексуальної задоволеності;
 • корекція сексуальних розладів (передчасної або затриманої еякуляції).

Більш детальну інформацію про процедури Ви зможете отримати на консультації у лікаря.

Ревіталізація

Ревіталізація (від лат. re — відновлення та vita — життя, дослівно: поверненя життя), в естетичній медицині —  процедура спрямована на відновлення втраченої функції шкіри та збереження її молодості.

«Золотю формулою ревіталізації» є  сукупність трьох складових: живлення та зволоження шкіри, та стимулювання клітин.

В нашому медичному центрі ми використовуємо для ревіталізації шкіри скінбустери Restylane (Швеція) та біоревиталізанти на основі нестабилізованої гіалуронової кислоти Jalupro HMW (Італія) та  Profhilo (Італія).

Restylane Vital (скінбустер Restylane)  препарат на основі стабілізованої Гіалуронової кислоти, тривало зволожує шкіру та  стимулює  клітини шкіри (фібробласти), які синтезують колаген і еластин.

Jalupro HMW, нестабілізована Гіалуронова кислота та комплекс життєво необхідних амінокислот, який є живленням для клітин, «будівельним матеріалом» для колагеново-еластинового каркасу.

Profhilo, препарат на основі високо концентрованої нестабілізованої гіалуроновох кислоти, забезпечує  сильний ліфтинг тканин обличчя, шиї та тіла з одночасним відновленням структури шкіри.

Дані процедури дозволяють досягнути не тільки швидкого ефекту, а також і зміцнити колагенову структуру Вашої шкіри.

В результаті – ліфтінг і природня молодість.

Курс складається з послідовних трьох процедур один раз на три- чотири тижні.

Після завершення курсу  результат продовжує зростати ще 3-4 місяці, так як існує постійна м’яка стимуляція тканин препаратом Restylane Vital, потім стабільний результат зберігається ще 6 місяців.

Таким чином, повторювати курс ревіталізації для подальшого посилення результату потрібно буде не раніше ніж через рік!

Хімічні пілінги

Хімічний пілінг — абразивний вплив на шкіру за допомогою хімічних агентів – один із самих затребуваних методів у дерматокосметології. Широка популярність хімічного пілінгу спричинена не тільки високою ефективністю процедури а й також досягненням значного омолоджувального результату в досить короткі строки.

Звичайно, хімічні пілінги не можуть замінити хірургічні втручання з корекції обличчя та тіла. Але якщо пілінги виконуються по показанням, і основне – досвідченим спеціалістом, результати дійсно вражають!

Професійний пілінг обличчя – це контрольоване хімічне пошкодження певних шарів шкіри (епідерміса та/або дерми). В результаті, крім запальної реакції, яка виникає в епідермісі та дермі, активуються захисні та відновні механізми шкіри. Розпочинається природній процес загоєння, відбувається регенерація тканин епідермісу та дерми, після завершення якої шкіра “змолоджується”.

Класифікація хімічних пілінгів в залежності від глубини пошкодження шкіри

 • Поверхневі (пошкодження відбувається в межах рогового шару шкіри);
 • Серединні (вплив хімічного пілінгу відбувається на всю глибину епідерміса без пошкодження базальної мембрани);
 • Глибокі (вплив хімічного пілінгу відбувається на всю глибину епідермісу з частковим або повним пошкодження базальної мембрани).

Проведення будь-якого хімічного пілінгу (пілінг гліколевою кислотою, фруктовими кислотами, трихлоруксусною кислотою, миндальною кислотою та інш.) по суті, призводить до хімічного опіку шкіри.

Звести ризик ускладнень пілінгу до мінімуму дозволяє лише вірний підхід до проведення процедури пілінгу: завчасна підготовка до процедури, використання сучасних пілінгових складових, чітке дотримання протоколу проведення пілінгу, контроль глибини пошкодження та створення оптимальних умов для реабілітації шкіри.

Мезотерапія

На сьогодні мезотерапія є унікальною косметологічною процедурою, яка здобула по-справжньому світове визнання. За її допомогою косметологи досить результативно виправляють косметичні недоліки шкіри , борються з проявами ознак передчасного старіння (зморшки та дряблість шкіри), корегують пропорції тіла, лікують пацієнтів з целлюлітом , облисінням, вугровою хворобою та інш.

Суть мезотерапії

Будучи досить успішним напрямком популярної на сьогодні естетичної медицини, мезотерапія, яка виконується курсом, сприяє стимуляції обмінних процесів на клітинному рівні.

Ефективність мезотерапії як окремої методики ін’єкційного омолодження обумовлюється механізмом роботи мезотерапевтичних лікарських препаратів або власної плазми (PRP-терапія) та здібністю клітин шкіри до постійної регенерації.

Таким чином, мезотерапія базується на механічній стимуляції шкіри, ефективному живленні клітин, покращенні кровообігу, активації клітинного обміну та прискоренні відновлення клітин шкіри.

У 1948 році французський лікар Мішель Пістор під час проведення клінічних досліджень в області так званої внутрішньо-шкірної терапії звернув увагу на значне покращення загального стану свого пацієнта після ін’єкційного введення вітамінного лікарського препарату в ділянку середніх шарів шкіри та підшкірно-жирової клітковини.

 

Дослідження талановитого лікаря закінчилися на початку 50-х років минулого століття, коли його монументальна праця, що знайшла глибоку підтримку у преси та отримала цілком закономірну назву “мезотерапія”, тобто “серединне лікування”, змусила серйозно задуматися Французську академію медицини, яка тривалий час не бажала сприймати мезотерапію як нову спеціальність в медицині. Однак, 35 років потому, у 1987 році, члени Французської медичної академії були змушені визнати її. Так на світ з’явилася мезотерапія –  одна з  ефективних методик альтернативної медицини та косметології.

Омолодження рук

ДО та ПІСЛЯ

Для омолодження шкіри та м’яких тканин рук використовуються різні методи естетичної та лазерної медицини та хірургії:

 • мезотерапія (класична та PRP-плазмотерапія)
 • ревіталізація
 • хімічні пілінги
 • контурна пластика (препаратами гіалуронової кислоти)
 • Fatgrafting (хірургічна методика омолодження шкіри власною жировою тканиною)
 • лазерне омолодження та терапія Fotona SP

а також їх поєднання.

На консультації Ви отримаєте інформацію про методики омолодження рук, які  показані саме Вам.