Напрямки
Направления
Activities

Лікар Олена Коваль практикує як пластичний і реконструктивний хірург в клініках України та Франції

  • Онкологічна клініка «Інновація» – Україна, Київська обл., Вишгородський р-н., с.Лютіж. Клініка одладнана 43-ма лікарніними ліжками для цілодобового перебування в стаціонарі, 2-ма сучасно обладнаними операційними та спеціалізованим відділенням інтенсивної терапії на 5 ліжок, діагностичним відділенням і відділенням променевої терапії.
  • Центр Léon Bérard – Франція, Леон, 28 rue Laennec, Leon. Комплексний онкологічний центр Леона та регіона Рона-Альпи, є клінікою, що спеціалізується на лікуванні раку. Центр Léon Bérard є одночасно як лікувальним закладом, так і дослідницьким та учбовим центром.
  • Clinique REMUSAT – Франція, Париж, 21 r.Remusat 75016 PARIS. Приватна клініка, розташована в престижному районі Парижу, в якій більше 20 років проводяться пластичні операції провідними хірургами Франції, хірургічні втручання по лікуванню венозних вад і ортопедичні хірургічні втручання.
  • Hospital NECER  – Франція, Париж, 149 Rue de Sèvres 75015 PARIS. Одна з найбільш крупних клінік у Європі, консультативно-лікувальний центр багатьох рідких і важких захворювань. В центрі “Матері та дитини Laennec”  розташовуються відділення щелепно-лицьової та реконструктивної дитячої хірургії та реанімації..