Напрямки
Направления
Activities

Медичний центр

Медичний центр «ТРІЄН»

Передовий центр естетичної та відновної медицини

Медичний центр “ТРІЄН” розташован у мальовничій історичній частині Києва, в центрі старого Подолу на перехресті вулиць Хорива та Межигірська.

Спеціалісти нашого центру – це професіонали своєї справи, які постійно підвищують свою майстерність, проходять навчання та тренінги в кращих інститутах Європи.

Ми сподіваємось, що наша робота не даремна. І ми це відчуваємо, коли зустрічаємось з Вами та бачимо результати наших з Вами зусиль.

Основні напрямки роботи центра:

BIOLOGIQUE RECHERCHE

Biologique Recherche – це професійна французська косметика для інтенсивного догляду за шкірою обличчя.

Всі засоби відповідають наступним критеріям:

Висока концентрація (в більшості засобів – більше 20%, а в деяких – до 80%) та висока ступінь очистки екстрактів рослинного, морського та біологічного походження.

Вітсутність штучних і хімічних барвників  задля уникнення алергічних реакцій і для збереження формул препаратів.

– Відповідність  формул продуктів вихідним структурам активних інгредієнтів за рахунок використання “холодної” технології виробництва.

– Використання лише високоякісних інгредієнтів, які відповідають високим вимогам бренду.

– Поєднання препаратів з унікальними техніками роботи, а також з апаратом  Remodelling Face для досягнення миттєвих приголомшливих результатів.

У результаті професійних процедур, які базуються на препаратах і методиках Biologique Recherche, Ваша шкіра набуває здоровий і доглянутий вигляд, корегуються контури обличчя, Ви виглядаєте молодо і гарно. І це не перебільшення!

Косметикою Biologique Recherche користуються багато відомих людей: голівудські актори та актриси, відомі спортсмени, провідні політики, включаючи президентів різних країн.

Більше інформації про Biologique Recherche

УНІКАЛЬНА АПАРАТНА ТЕХНОЛОГІЯ REMODELING FACE

Унікальная технологія Remodeling Face займає провідне місце в сучасній апаратній косметології.

 

Дія Remodeling Face :

Миттєвий ліфтинг: Корегуються контури обличчя, підтягуються повіки, підвищується тонус шкіри, розправляються глибокі зморшки, усуваються мілкі зморшки.

Очищаюча дія: очищує шкіру, створює бактерицидну дію.

Швидке відновлення: Покращує обмін речовин, виводить токсини, заспокоює шкіру, покращує регенерацію шкіри, покращує кровопостачання та лімфообіг тканин, тонізує м’язи.

Глибоке зволоження: Покращує стан гідроліпідної мантії, збільшує глибину проникнення та ефективність дії біорослинних комплексів, сприяє насиченню шкіри киснем (при використанні препаратів ексклюзивної серії  VIP O²), вирівнює рел’єф шкіри.

Результат:
Негайний ефект
Контур обличчя корегується, мількі зморшки зникають, зменшуються глибокі зморшки, відчувається видима підтянутість і пружність шкіри обличчя, шиї та зони декольте, обличчя виглядає свіжим, відпочившим і більш молодим, відновлюється природнє сяйво та блиск шкіри.

Більш подовжена дія 
Тривалий і стійкий ефект ліфтинга, шкіра відновлюється, стає еластичною та підтянутою.

Призначення:
• Процедура показана для всіх типів шкіри любого віку

• Особливо рекомендується для втомленої шкіри зі зниженим тонусом.

Рекомендації:

Початковий курс складається з трьох процедур і триває 10 днів, далі – по одній процедурі кожні наступні 3-5 тижнів.

Тривалість процедури: 45-60 хвилин.

ЛАЗЕРНА МЕДИЦИНА - FOTONA LASER

АКЦІЯ!!!

Унікальні лазерні технології, що використовуються компанією Fotona, захищені світовими патентами та гарантують найвищий рівень надійності та безпеки лазерних систем. Це також надає спеціалістам можливість проведення цілої низки ексклюзивних лазерних процедур.

Оригінальні запатентовані лазерні технології та методики (14 патентів) вигідно відрізняють Fotona від інших виробників.

Лазер Fotona SP Dynamis – це дві лазерні системи в єдиному корпусі на базі ербієвих і неодимових лазерів (Er:YAG и Nd:YAG), які визнані “золотим стандартом” у всьому світі.

Fotona SP Dynamis забезпечує виконання широкого спектру  FT (Fotona Technology) процедур, таких як лазерне омолодження, лазерна шліфовка, лазерні пілінги, лазерне лікування акне та рубців постакне, лазернаепіляція волосся будь-якого кольору, лазерна ліпосакція, лазерне лікування розширених судин при варикозі, лазерне видалення пігментації, шрамів, рубців, судин та новоутворень шкіри (папілом, невусів, бородавок, тощо).

Лазер Fotona  SP Dynamis також із успіхом застосовується в пластичній хірургії та гінекології.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ПРО ПРОЦЕДУРИ

LPG-МАСАЖ


LPG массаж – один із самих затребуваних методів апаратної естетичної та лікувальної косметології, який використовується для корекції фігури та боротьби з целюлітом, для відновлення тканин після травм та спорту.

Така його популярність обумовлена тим, що дія  LPG:

Ефективна – результати підтверджені не тільки об’єктивно – численими клінічними дослідженнями, але й суб’єктивно – мільйонами пацієнтів, які випробували цей метод на собі. Більшість лікарів вважає LPG масаж самою безпечною альтернативою ліпосакції (операції хірургічного видалення жиру).

Комфортна – безболісний, м’який, але, в той же час, глибокий вплив дозволяє отримати задоволення від процедури, насолодитися її релаксуючою дією.

Фізіологічна – активація обмінних процесів, стимуляція тканин організму відбувається природнім шляхом. LPG масаж забезпечує досягнення не тільки естетичного результату, але й загальноукріплюючого, оздоровчого ефекту.

Найбільшу популярність LPG масаж отримав в області косметології, оскільки здатен забезпечувати результат при вирішенні таких складних проблем як:

целюліт – усунення видимих його проявів;

локальні жирові відкладення –  «жирові пастки»,  які не реагують на дієти та фізичні навантаження, сприйнятливі до цього методу;

дряблість шкіри – LPG масаж «підтягує» шкіру, збільшує її пружність.

Крім того, LPG забезпечує
усунення набряків (створює значний лімфодренаж  тканин).

LPG-спорт

Технологія LPG-спорт, створена французською компанією LPG-Systems, створила справжню революцію в спорті високих досягнень.

Як підвіщити межу можливостей спортсмена, не застосовуючи допінгів і стимуляторів? Як зберегти здоров’я спортсмена?

DSCF2200LPG надає відповіді на ці запитання.

На сьогодні тільки LPG-спорт дозволяє підвищити функціональні характеристики м’язів і зв’язок і водночас покращити загальний стан огранізму. Тому компанія LPG-Systems стала головним партнером професійних спортсменів у програмах підготовки до змагань світового рівня.

DSCF2233

Технологія LPG-спорт сьогодні використовується більшістю олімпійских чемпіонів і чемпіонів світу з багатьох видів спорту.

При максимальних навантаженнях, на межі фізичних можливостей, тільки ця технологія дає змогу ще більше покращити спортивні результати там, де традиційні методи безсилі.

Збільшити силу м’язів, витривалість, швидкісні характеристики м’язевих волокон, розширити діапазон рухів, покращити координацію при складних технічних рухах, збільшити міцність і еластичність м’язів і зв’язок – доволі не повний перелік можливостей цієї технології.

Програми LPG користуються великим попитом у відвідувачів фітнес-клубів і спортивних центрів Європи та США. Для непрофесійних спортсменів технологія LPG-спорт також використовується для збільшення сили, витривалості та швидкого відновлення організму після тренувань, для зняття больових симптомів у м’язах, для лікування розтягнень та інших спортивних травм.

МАСАЖИ

Массаж — це мистецтво дотику, сукупність прийомів впливу на тіло людини, науково обгрунтований і найбільш природній для організму метод, який дає можливість керувати його функціональним станом.

Навіщо потрібен масаж?

 • Покращується обмін речовин
 • Зникають вогнища надзбудження в нервовій системі
 • Покращується нервова регуляція роботи органів та різноманітні біологічні процеси в організмі
 • Покращується місцева трофіка, тобто доставка кисню в тканини організму, віддот лімфи.

До чого це призводить?

 • Це призводить до відновлення природньої саморегуляції в організмі (здатності до самовідновлення, самовиліковування). Людина повертається до свого первинного (закладеному природою) гармонічного стану, який був порушений дією ряда шкідливих факторів у процесі життя.

Масаж є каталізаторм ефективності будь-якого лікувального процесу.

В чому це проявляється?

 • Спокійний урівноважений душевний стан.
 • Хороший сон.
 • Загальний комфорт в організмі.
 • Набуття тілом гармонічних форм, щодо свого конституційного типу.
 • Зникнення больових, паталогічних станів.
  Досягається стан душевного покою, благополучия  відчуття комфорту та гармонії у всьому тілі.

Эфект масажу багаторазово посилюється резонансною дією інших складових здорового способу життя.