Напрямки
Направления
Activities

Центр лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль

Центр лікаря Коваль –

передовий центр лазерної медицини та хірургії

та естетичної косметології

image;s=1000x700 2
Центр лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль, м.Ірпінь
Fotona_логотип
1299014
Fotona SP Dynamis
TWFR
Лазерне омолодження

*Консультації для пацієнтів з онкологічним діагнозом проводяться лікарем Оленою Коваль БЕЗОПЛАТНО

“Центр лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль”  розташован у місті Ірпінь Київської області, по вул. Гагаріна 1а, в 20 хвилинах від Метро “Академмістечко”, має зручне розташування та місця для парковки автомобіля.

В нашому Центрі використовується найсучасніше високоякісне обладнання з лазерної та естетичної косметології, яке зарекомендувало себе на світовому ринку як максимально ефективне та безпечне, та застосовуються професійні косметичні засоби провідних світових брендів.

Спеціалісти нашого Центру  – це професіонали своєї справи, які постійно підвищують свою майстерність, проходять навчання та тренінги в кращих інститутах Європи та України.

У 2008р. лікарем Оленою Коваль, спеціалістом в області естетичної косметології та хірургії, в м. Київ було засновано“ELIZ center de beaute” та Медичний центр естетичної косметології “ТРІЄН”, які успішно працювали на ринку естетики понад 10-ти років.

У квітні 2020р. в м. Ірпінь було відкрито Центр краси “ELIZ”, який з 2021р. продовжив роботу, як “Центр лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль”.

Основні напрямки роботи:

__BC3
0
Biologique Recherche
RF
Remodeling Face
dsc_0300
Професійний домашній догляд

**Операції з пластичної, реконструктивної та онкохірургії проводяться лікарем Оленою Коваль на базі Клінік

BIOLOGIQUE RECHERCHE

Biologique Recherche – це професійна французька косметика для інтенсивного догляду за шкірою обличчя та тіла.

Всі засоби відповідають наступним критеріям:

Висока концентрація (в більшості засобів – більше 20%, а в деяких – до 80%) та висока ступінь очистки екстрактів рослинного, морського та біологічного походження.

Вітсутність штучних і хімічних барвників  задля уникнення алергічних реакцій і для збереження формул препаратів.

– Відповідність  формул продуктів вихідним структурам активних інгредієнтів за рахунок використання “холодної” технології виробництва.

– Використання лише високоякісних інгредієнтів, які відповідають високим вимогам бренду.

– Поєднання препаратів з унікальними техніками роботи, а також з апаратом  Remodelling Face для досягнення миттєвих приголомшливих результатів.

У результаті професійних процедур, які базуються на препаратах і методиках Biologique Recherche, Ваша шкіра набуває здоровий і доглянутий вигляд, корегуються контури обличчя, Ви виглядаєте молодо і гарно. І це не перебільшення!

Вартість доглядів Biologique Recherche в Центрі краси ELIZ

Більше інформації про догляди Biologique Recherche

Косметикою Biologique Recherche користується багато відомих людей: голівудські актори та актриси, відомі спортсмени, провідні політики, включаючи президентів різних країн.

Для домашнього догляду Biologique Recherche Academy розробила широкий спектр ексклюзивних косметичних засобів, які підбираються спеціалістами індивідуально для Вашої шкіри.

Завдяки унікальним засобам Biologique Recherche та професійним салонним доглядам від Biologique Recherche Ви надовго збережете красу та молодість!

Вартість косметики Biologique Recherche в Центрі краси ELIZ – тел. +38(073)5877788

Більше інформації про косметику Biologique Recherche

УНІКАЛЬНА АПАРАТНА ТЕХНОЛОГІЯ REMODELING FACE

Унікальная технологія Remodeling Face займає провідне місце в сучасній апаратній косметології. (Remodeling Face Paris)

Дія Remodeling Face :

Миттєвий ліфтинг: Корегуються контури обличчя, підтягуються повіки, підвищується тонус шкіри, розправляються глибокі зморшки, усуваються мілкі зморшки.

Очищаюча дія: очищує шкіру, створює бактерицидну дію.

Швидке відновлення: Покращує обмін речовин, виводить токсини, заспокоює шкіру, покращує регенерацію шкіри, покращує кровопостачання та лімфообіг тканин, тонізує м’язи.

Глибоке зволоження: Покращує стан гідроліпідної мантії, збільшує глибину проникнення та ефективність дії біорослинних комплексів, сприяє насиченню шкіри киснем (при використанні препаратів ексклюзивної серії  VIP O²), вирівнює рел’єф шкіри.

Результат:
Негайний ефект

Контур обличчя корегується, дрібні зморшки зникають, зменшуються глибокі зморшки, відчувається видима

REMODELING FACE

підтянутість і пружність шкіри обличчя, шиї та зони декольте, обличчя виглядає свіжим, відпочившим і більш молодим, відновлюється природнє сяйво та блиск шкіри.

Більш подовжена дія 
Тривалий і стійкий ефект ліфтинга, шкіра відновлюється, стає еластичною та підтянутою.

Призначення:
• Процедура показана для всіх типів шкіри будь-якого віку

• Особливо рекомендується для втомленої шкіри зі зниженим тонусом.

Рекомендації:

Початковий курс складається з трьох процедур і триває 10 днів, далі – по одній процедурі кожні наступні 3-5 тижнів.

Тривалість процедури: 45-60 хвилин.

ЛАЗЕРНА МЕДИЦИНА - FOTONA LASER

Унікальні лазерні технології, що використовуються компанією Fotona, захищені світовими патентами та гарантують найвищий рівень надійності та безпеки лазерних систем. Це також надає спеціалістам можливість проведення цілої низки ексклюзивних лазерних процедур.

Оригінальні запатентовані лазерні технології та методики (14 патентів) вигідно відрізняють Fotona від інших виробників.

Лазер Fotona SP Dynamis – це дві лазерні системи в єдиному корпусі на базі ербієвих і неодимових лазерів (Er:YAG и Nd:YAG), які визнані “золотим стандартом” у всьому світі.

Fotona SP Dynamis забезпечує виконання широкого спектру  FT (Fotona Technology) процедур, таких як лазерне омолодження, лазерна шліфовка, лазерні пілінги, лазерне лікування акне та рубців постакне, лазернаепіляція волосся будь-якого кольору, лазерна ліпосакція, лазерне лікування розширених судин при варикозі, лазерне видалення пігментації, шрамів, рубців, судин та новоутворень шкіри (папілом, невусів, бородавок, тощо).

Лазер Fotona  SP Dynamis також із успіхом застосовується в пластичній хірургії та гінекології.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ПРО ПРОЦЕДУРИ