Напрямки
Направления
Activities

Акції та Сертифікати

У цьому розділі Ви знайдете інформацію про дисконтні програми та акційні пропозиції, які діють на сьогодні в “Центрі лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль”

Ваш День нарождення!

У Ваш День нарождення для Вас на всі послуги в “Центрі лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль” діє ЗНИЖКА -20%*.

* знижка діє три дні: за день, в День народження та на наступний день.

0127-400x300
images-1

Дисконтна програма

Для клієнтів “Центра лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль” діє дисконтна накопичувальна програма. При сумі Вашого особистого рахунку більше  5000,0 грн. Ви отримуєте в подарунок  3%-у дисконтну карту “Центра лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль” . Дисконтна  знижка від  3% до 15% поширюється на всі послуги Центру і засоби догляду за шкірою*. Запис Ваших візитів ведуть адміністратори “Центру лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль” , які при накопиченні необхідної суми на Вашому особистому рахунку, запропонують Вам заміну карти та відповідне приємне збільшення знижки.

*– на акціонні процедури та засоби догляду знижки не поширюються, що не робить їх менш привабливими для учасників дисконтної програми, до того ж вартість послуги або покупки буде зарахована в Ваш особистий рахунок.


Ви зможете скористатися Вашою знижкою ЛИШЕ у випадку надання Вашої особистої дисконтної карти адміністратору “Центру лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль” (не забувайте взяти карту з собою!).

83757448_1557869717698740_9193455277598781402_n

Подарункові сертифікати

“Центр лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль” пропонує Вам порадувати Ваших близьких і знайомих чудовим подарунком  – ПОДАРУНКОВИМ СЕРТИФІКАТОМ номіналом 1000-10000 грн.*, якийдає змогу отримати послугу або придбати засоби догляду за шкірою в “Центрі лазерної медицини та хірургії лікаря Коваль” **.

*– сума Подарункового сертифікату може бути індивідуально вибрана Вами за попереднім запитом і при необхідності уточнена на консультації у спеціаліста в залежності від Ваших побажань.

**– Подарункові сертифікати можуть бути використані декілька разів (до обнулення їх вартості) або доповнені до більшої суми (при побажанні власника сертифікату отримати більш дорогу послугу).