Напрямки
Направления
Activities

Акції та Сертифікати

У цьому розділі Ви знайдете інформацію про дисконтні програми та акціонні пропозиції, які діють на сьогодні в Медичному центрі “ТРІЄН”

Fotona Dynamis

Провідні лазерні технології в ГІНЕКОЛОГІЇ від лідера лазерної медицини Fotona –

! З 15 квітня до 15 липня 2019 року

протягом  3-х місяців у Медичному центрі “ТРІЄН”
  20%

на всі процедури Лазерної гінекології від Fotona Dynamis:

Fotona RenovaLase – лазерне “інтимне” омолодження, є ефективним і безпечним рішенням проблеми вульво-вагінальної атрофії (VVA).

Fotona IntimaLase – іноваційна процедура лазерной “підтяжки” (LVT) для лікуання синдрому вагінальної релаксації (VRS).

Fotona IncontiLase – унікальна лазерна технологія лікування стресового неутримання сечі, яка виконується за допомогою Er:YAG лазера компанії Fotona.

Fotona ProlapLase – це неінвазивна лазерна процедура з використанням запатентованої технології Fotona Smooth, яка реалізується на Er:YAG лазері, для лікування пролапса тазових органів.

Акція з регенеративної медицини

Для клієнтів Медичного центру “ТРІЄН”

З  8 БЕРЕЗНЯ 2019 року діє АКЦІЯ 20%

на унікальну методику омолодження і відновлення тканин власною жировою тканиною та аутологічними МСК (власними мезенхімальними стовбуровими клітинами) – fat grafting / nanofat.

Сертифікати на LPG-масажи

При придбанні сертифікату на 10 процедур LPG- масажей в Медичному центрі “ТРІЄН” Ви отримуєте у ПОДАРУНОК костюм LPG. 

Ваш День нарождення!

У Ваш День нарождення для Вас на всі послуги в Медичному центрі “ТРІЄН” діє ЗНИЖКА -20%*. * -знижка діє три дні: за день, в День народження та на наступний день.

Дисконтна програма

Для клієнтів Медичного центра “ТРІЄН” діє дисконтна накопичувальна програма. При сумі Вашого особистого рахунку більше  5000,0 грн. Ви отримуєте в подарунок  3%-у дисконтну карту Медичного центра. Дисконтна  знижка від  3% до 15% поширюється на всі послуги Медичного центру і засоби догляду за шкірою*. Запис Ваших візитів ведуть адміністратори Медичного центру, які при накопиченні необхідної суми на Вашому особистому рахунку, запропонують Вам заміну карти та відповідне приємне збільшення знижки.

*– на акціонні процедури та засоби догляду знижки не поширюються, що не робить їх менш привабливими для учасників дисконтної програми, до того ж вартість послуги або покупки буде зарахована в Ваш особистий рахунок.


Ви зможете скористатися Вашою знижкою ЛИШЕ у випадку надання Вашої особистої дисконтної карти адміністратору Медичного центру (не забувайте взяти карту з собою).

Подарункові сертифікати

Медичний центр “ТРІЄН” пропонує Вам порадувати Ваших близьких і знайомих чудовим подарунком  – ПОДАРУНКОВИМ СЕРТИФІКАТОМ номіналом 1000-10000 грн.*, якийдає змогу отримати послугу або придбати засоби догляду за шкірою в Медичному центрі **.

*– сума Подарункового сертифікату може бути індивідуально вибрана Вами за попереднім запитом і при необхідності уточнена на консультації у спеціаліста в залежності від Ваших побажань.

**– Подарункові сертифікати можуть бути використані декілька разів (до обнулення їх вартості) або доповнені до більшої суми (при побажанні власника сертифікату отримати більш дорогу послугу).