Напрямки
Направления
Activities

Акції та Сертифікати

У цьому розділі Ви знайдете інформацію про дисконтні програми та акціонні пропозиції, які діють на сьогодні в Медичному центрі “ТРІЄН”

COvPwuAUcAEyHEk

телефон для запису

 073 58 777 88

Fotona 4D + SmoothLiftin шиї - у подарунок!

До 30 ГРУДНЯ 2019р.

 Акція !!!

SmoothLiftin шиї в подарунок  до процедури FOTONA 4D!!!

Fotona Technology пропонує новий,  що не має аналогів, революційний метод багатошарового лазерного омолодження та фототермічної реконструкції шкіри Fotona 4D -“лазерний фейсліфтінг”.

Технологія Fotona 4D – унікальна комбінація з чотирьох запатентованих процедур, яка виконується послідовно, в рамках одного відвідування.

Smooth liftin шиї – процедура лазерного експрес-омолодження шкіри. Процедура призводить до відновлення тургору шкіри та збільшенню еластичності обробленої тканини.

Більш детально про процедури

image_24

Осіння акція !

До 30 грудня 2019р.!

Акція з регенеративної медицини

Для клієнтів Медичного центру “ТРІЄН”

З  8 БЕРЕЗНЯ 2019 року діє АКЦІЯ 20%

на унікальну методику омолодження і відновлення тканин власною жировою тканиною та аутологічними МСК (власними мезенхімальними стовбуровими клітинами) – fat grafting / nanofat.

Сертифікати на LPG-масажи

При придбанні сертифікату на 10 процедур LPG- масажей в Медичному центрі “ТРІЄН” Ви отримуєте у ПОДАРУНОК костюм LPG. 

Ваш День нарождення!

У Ваш День нарождення для Вас на всі послуги в Медичному центрі “ТРІЄН” діє ЗНИЖКА -20%*. * -знижка діє три дні: за день, в День народження та на наступний день.

Дисконтна програма

Для клієнтів Медичного центра “ТРІЄН” діє дисконтна накопичувальна програма. При сумі Вашого особистого рахунку більше  5000,0 грн. Ви отримуєте в подарунок  3%-у дисконтну карту Медичного центра. Дисконтна  знижка від  3% до 15% поширюється на всі послуги Медичного центру і засоби догляду за шкірою*. Запис Ваших візитів ведуть адміністратори Медичного центру, які при накопиченні необхідної суми на Вашому особистому рахунку, запропонують Вам заміну карти та відповідне приємне збільшення знижки.

*– на акціонні процедури та засоби догляду знижки не поширюються, що не робить їх менш привабливими для учасників дисконтної програми, до того ж вартість послуги або покупки буде зарахована в Ваш особистий рахунок.


Ви зможете скористатися Вашою знижкою ЛИШЕ у випадку надання Вашої особистої дисконтної карти адміністратору Медичного центру (не забувайте взяти карту з собою).

Подарункові сертифікати

Медичний центр “ТРІЄН” пропонує Вам порадувати Ваших близьких і знайомих чудовим подарунком  – ПОДАРУНКОВИМ СЕРТИФІКАТОМ номіналом 1000-10000 грн.*, якийдає змогу отримати послугу або придбати засоби догляду за шкірою в Медичному центрі **.

*– сума Подарункового сертифікату може бути індивідуально вибрана Вами за попереднім запитом і при необхідності уточнена на консультації у спеціаліста в залежності від Ваших побажань.

**– Подарункові сертифікати можуть бути використані декілька разів (до обнулення їх вартості) або доповнені до більшої суми (при побажанні власника сертифікату отримати більш дорогу послугу).