Напрямки
Направления
Activities

Акції та Сертифікати

У цьому розділі Ви знайдете інформацію про дисконтні програми та акціонні пропозиції, які діють на сьогодні в Медичному центрі “ТРІЄН”

МЦ-1-summer
pro_head

ІНФОРМАЦІЯ

за тел. 073 58 777 88

Літня акція
від Biologique Recherche

! До кінця ЛІТА 2019 року

Запрошуємо Вас скористатися АКЦІЄЮ
в Медичному центрі “ТРІЄН”
та отримати косметичні засоби для догляду
за шкірою обличчя та тіла від Biologique Recherche
зі знижкою 15% 
 
RF-blackwhite
49_green

!!! АКЦІЙНА ЦІНА:

1600,00-1900,00 грн.

Літні процедури від Biologique Recherche

! З 30 червня до 30 серпня 2019 року

Запрошуємо Вас отримати 
в подарунок
 догляд з апаратом Remodeling Face та унікальний масаж з Cryosticks
до ЛІТНІХ процедур Biologique Recherche: 

“Літній ДЕТОКС” – процедура насичення шкіри киснем (VIP O2) та мікроелементами (водорослі) надасть сяючий колір шкірі та захистить Ваше обличчя від шкідливого впливу сонця та  вітру; поєднується з Remodeling Face (в подарунок).

“Освіжаючий БРИЗ”  – допоможе Вам поринути у стан прохолоди та комфорту, отримати відчуття освіжаючого бризу на шкірі обличчя, не покидаючи міста; поєднується з Remodeling Face (в подарунок).

“Принадна ПРОХОЛОДА” – поєднання кисневої маски з лімфодренажним ексклюзивним масажем з охололжуючими Cryosticks (в подарунок) від Biologique Recherche надовго залишить Вашу шкіру підтянутою та відпочившою.

“Бізнес-догляд для обличчя з REMODELING FACE” – цей догляд є ідеальним для жінок, що цінують свій час і завжди бажають виглядати бездоганно! Всього за 45 хвилин Ви отримаєте відкритий погляд, чіткий обрис обличчя, зволожену та сяючу шкіру; поєднується з Remodeling Face (в подарунок).

Акція з регенеративної медицини

Для клієнтів Медичного центру “ТРІЄН”

З  8 БЕРЕЗНЯ 2019 року діє АКЦІЯ 20%

на унікальну методику омолодження і відновлення тканин власною жировою тканиною та аутологічними МСК (власними мезенхімальними стовбуровими клітинами) – fat grafting / nanofat.

Сертифікати на LPG-масажи

При придбанні сертифікату на 10 процедур LPG- масажей в Медичному центрі “ТРІЄН” Ви отримуєте у ПОДАРУНОК костюм LPG. 

Ваш День нарождення!

У Ваш День нарождення для Вас на всі послуги в Медичному центрі “ТРІЄН” діє ЗНИЖКА -20%*. * -знижка діє три дні: за день, в День народження та на наступний день.

Дисконтна програма

Для клієнтів Медичного центра “ТРІЄН” діє дисконтна накопичувальна програма. При сумі Вашого особистого рахунку більше  5000,0 грн. Ви отримуєте в подарунок  3%-у дисконтну карту Медичного центра. Дисконтна  знижка від  3% до 15% поширюється на всі послуги Медичного центру і засоби догляду за шкірою*. Запис Ваших візитів ведуть адміністратори Медичного центру, які при накопиченні необхідної суми на Вашому особистому рахунку, запропонують Вам заміну карти та відповідне приємне збільшення знижки.

*– на акціонні процедури та засоби догляду знижки не поширюються, що не робить їх менш привабливими для учасників дисконтної програми, до того ж вартість послуги або покупки буде зарахована в Ваш особистий рахунок.


Ви зможете скористатися Вашою знижкою ЛИШЕ у випадку надання Вашої особистої дисконтної карти адміністратору Медичного центру (не забувайте взяти карту з собою).

Подарункові сертифікати

Медичний центр “ТРІЄН” пропонує Вам порадувати Ваших близьких і знайомих чудовим подарунком  – ПОДАРУНКОВИМ СЕРТИФІКАТОМ номіналом 1000-10000 грн.*, якийдає змогу отримати послугу або придбати засоби догляду за шкірою в Медичному центрі **.

*– сума Подарункового сертифікату може бути індивідуально вибрана Вами за попереднім запитом і при необхідності уточнена на консультації у спеціаліста в залежності від Ваших побажань.

**– Подарункові сертифікати можуть бути використані декілька разів (до обнулення їх вартості) або доповнені до більшої суми (при побажанні власника сертифікату отримати більш дорогу послугу).