Напрямки
Направления
Activities

Естетична та лазерна медицина

У цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярні естетичні процедури, за допомогою яких можливо усунути вікові зміни, покращити контури та форми обличчя та тіла, підвищити якість шкіри та як результат – сподобатися собі сильніше, відчути себе більш привабливим та молодим.

R2

Fat gragting & Nanofat - технологія природнього омолодження

Fat grafting (lipofiling або структурна трансплантація жирової тканини) на сьогодні є визнаним методом відновної медицини, при якому власний жир використовується як наповнювач в м’яких тканинах для отримання об’єму. Окрім того, після Fat Grafting значно покращується якість шкіри над ділянкою введення жиру.

Техніка процедури:

під місцевим знеболенням (або загальною анестезією) за допомогою тонкої канюлі через невеликі проколи в шкірі виконюється забір жирової тканини в невеликій кількості. Після промивання та фільтрації жирові клітини вводяться в ділянки дефіциту об’ємів.

Процедура триває 1-2 години та виконується амбулаторно одноразово або повторюється через 3-6 місяців.

Fat grafting  використовується для омолодження обличчя (усунення зморшок, створення вилиць, збільшення та омолодження губ), відновлення обличчя (при його гіпотрофії чи асиметрії), корекції контурів тіла та в хірургії грудей (реконструктивній та естетичній).

Nanofat – це емульгована та відфільтрована жирова тканина, яка не створює об’єм та містить високу концентрацію власних стовбурових клітин.

Стовбурові клітини є недиферінційованими біологичними клітинами (MMSC), які можуть диференціюватися в спеціалізовані клітини (наприклад, шкіри). Стовбурові клітини дуже важливі для регенерації пошкоджених тканин.

Недавні (2013 р.) клінічні дослідження доктора Tonnard та доктора Verpaele з Бельгії довели значне покращення якості шкіри через шість місяців після введення Nanofat поверхнево у шкіру. Тому багато спеціалістів, які займаються естетичною медициною, почали використовувати Nanofat для омолодження обличчя та рук.

Nanofat створює благодійну омолоджуючу дію на постарілу та пошкоджену шкіру (пошкодження сонцем, пігментації). Клітини всередині жирових трансплантатів здатні “відновлювати” пошкоджену тканину і, як припущення, стимулювати клітини шкіри синтезувати речовини, що покращують ії еластичність та відновлюють основні структурні білки шкіри.

Nanofat також покращує стан рубців та робить їх менш помітними.

Техніка процедури: така ж як і Fat grafting. Процедура триває 1-2 години та виконується амбулаторно одноразово або повторюється через 3-6 місяців.

prp

PRP-плазмотерапія

Platent Rich Plasma (PRP) – збагачена  тромбоцитами плазма – є новим та перспективним напрямком у регенерації та омоложуванні тканин.

PRP  визначається як аутологічна (власна) концентрація  тромбоцитів і пов’язаних із ними факторами зросту в малому об’ємі плазми.

Плазма містить багато речовин, що є необхідними для життя клітін, такі як вітаміни, поживні речовини, гормони, електроліти, фактори зросту (такі як IGF и HGF) та білки.

Тромбоцити, які концентруються в PRP, є ключовими  факторами в механізмах відновлення твердих і м’яких тканин. Активуючись, вони звільняють фактори зросту, такі як FGF, PDGF, TGF-β, EGF, VEGF, IGF, що приймають участь в міграції, диференціюванні та проліферації стовбурових клітин. Окрім того, тромбоцити також стимулюють фібробласти та ендотеліальні клітини, які індукують формування нового позаклітинного матриксу та відповідно синтез нових судин.

PRP готується з невеликої кількості власної крові пацієнта шляхом відокремлення тромбоцитів і лейкоцитів від червоних кров’яних клітин через центрифугування.

Потім PRP забирається із пробірки та вводиться пацієнту в ділянки лікування для регенерації, прискореного загоєння та омолодження тканин.

Для проведення процедур PRP-терапії в нашому медичному центрі ми використовуємо сертифіковані в Україні, Європі та США матеріали (пробірки та обладнання) швейцарскої компанії RegenLab,  ізраїльської компанії Estar Medical та української компанії UCG.

dystort

Dysport - ін'єкції токсину ботулизму

Ботулінотерапія – сучасний метод лікування гіпертонусу м’язів (мімічних, рухових) і лікування локального гіпергідрозу.

«Диспорт» (ботулотоксин типу А) — препарат французської компанії «IPSEN» — широко використовується у світовій практиці як  із лікувальною метою так і в естетичній медицині.

Ботулотоксин діє на м’язи, що скорочуються і  сприяють утворенню зморшок або стійких патологічних спазмів.

Після ін’єкції ботулотоксину м’язи не отримують сигналу до скорочення і розслабляються.

Мімічні зморшки розгладжуються, дрібні зморшки зникають повністю, глибокі – борозди- значно зменшуються.

Інтенсивність роботи ботулотоксину можна контролювати, підбираючи  індивідуальне дозування препарату та індивидуальну схему інъекції. Ваше обличчя зберігає свою індивідуальність.

Дія препарату зворотня та триває від трьох до шести місяців. Після припинення дії  ботулотоксину м’яз часто залишається менш напруженим, зменшується сама звичка «нахмурюватися».

Для підтримання постійного ефекту, як правило, достатньо робити процедуру два рази на рік і рідше.

В Медичному центрі “ТРІЄН” проводяться також лікувальні процедури препаратом Диспорт при наступних захворюваннях: блефароспазм,  геміфаціальний спазм, гіпертонус жувальних м’язів (бруксизм), спастичні гіперкінези після інсульту, спастична кривошия, головні болі напруження.

В останні роки внутрішньошкірне введеня ботулотоксину в усьому світі стало найбільш популярним методом лікування локального гіпергідрозу (підвищеної пітливості). Ботулотоксин (Диспорт) при цьому взаємодіє з нервовими закінченнями потовых залоз, блокує звільнення ацетилхоліну і тим самим зменшує потовиділення.

Дія ботулотоксину — локальна та зворотня.

Максимальний ефект настає на п’ятий день і зберігається 6 — 10 місяців; результат процедури оцінюється через 14 днів після ін’єкції.

Побічні эфекти та ускладнення за дотримання техніки процедури спостерігаються дуже рідко.

Restylane_Couple_013_09_LR

Restylane - контурна пластика філерами гіалуронової кислоти

ДО та ПІСЛЯ

Гіалуронова кислота є природним компонентом шкіри. Завдяки їй тканини зберігають свою пружність, об’ємність, зволоженість та молодість.

З віком кількість власної гіалуронової кислоти в шкірі поступово зменшується. Це призводить до появи зморшок, провисання щік та вилиць, втрати чіткості контуру обличчя та порушення його гармонії в цілому.

Ін’єкції сучасних  препаратів гіалуронової кислоти – моделювання тканин за допомогою наповнювачів (філерів) – повністю усувають дрібні та глибокі зморшки, відновлюють об’єми та контури обличчя, допомагають глибоко зволожити шкіру.          

За допомогою цих процедур можливо покращити контур губ, надати їм більш досконалу форму, збільшити об’єм губ, підняти куточки рота, усунути зморшки навколо губ, зволожити губи та зробити їх більш привабливими та молодими.

Виправити форму носа без хірургічного втручання? Сьогодні це реально!

За допомогою контурної пластики гіалуроновою кислотою можливо скорегувати форму та розмір носа, зробити його більш тонким, надати носу правильні чіткі контури, скорегувати форму кінчика носа, повернути йому “молоді форми”.

В нашому медичному центрі контурна пластика виконується препаратами на основі 100% гіалуронової кислоти (RESTYLANE —  виробництво Швеція, Teosyal—виробництво Швейцарія).

Гіалуронова кислота визнана одним із самих безпечних у світі продуктів для контурної пластики обличчя.

intim-plastic

Інтимна контурна пластика

Введеня препарту на основі гіалуронової кислоти дозволяє заповнити об’єми м’яких тканин урогенітальної ділянки, покращити сексуальну задоволеність і скорегувати статеві розлади у жінок і чоловіків.

Для інтимної корекції також використовується і власна жирова тканина (Fat grafting & Nanofat).

Процедура виконується в умовах медичного кабінету, під місцевим знеболенням, швидко і безболісно. Для досягнення оптимального результату можливо буде необхідно проведення декількох процедур.

Показання для жінок:

 • зволоження, підвищення тонусу м’яких тканин урогенітальної ділянки (статевих губ, піхви); 
 • збільшення об’ємів і корекція форми великих і малих статевих губ;
 • коррекция вікових і післяпологових змін урогенітальної ділянки (зменшення об’єму піхви, зволоження, збільшення тонусу).

Показання для чоловіків:

 • збільшення об’єму головки статевого члену та/або його діаметру;
 • збільшення лібідо (статевого потягу) та сексуальної задоволеності;
 • корекція сексуальних розладів (передчасної або затриманої еякуляції).

Більш детальну інформацію про процедури Ви зможете отримати на консультації у лікаря.

Ревіталізація

АКЦІЯ!!!

Ревіталізація (від лат. re — відновлення та vita — життя, дослівно: поверненя життя), в естетичній медицині —  процедура спрямована на відновлення втраченої функції шкіри та збереження її молодості.

«Золотю формулою ревіталізації» є  сукупність трьох складових: живлення та зволоження шкіри, та стимулювання клітин.

В нашому медичному центрі ми використовуємо для ревіталізації шкіри скінбустери Restylane (Швеція) та біоревиталізанти на основі нестабилізованої гіалуронової кислоти Jalupro HMW (Італія) та  Profhilo (Італія).

Restylane Vital (скінбустер Restylane)  препарат на основі стабілізованої Гіалуронової кислоти, тривало зволожує шкіру та  стимулює  клітини шкіри (фібробласти), які синтезують колаген і еластин.

Jalupro HMW, нестабілізована Гіалуронова кислота та комплекс життєво необхідних амінокислот, який є живленням для клітин, «будівельним матеріалом» для колагеново-еластинового каркасу.

Profhilo, препарат на основі високо концентрованої нестабілізованої гіалуроновох кислоти, забезпечує  сильний ліфтинг тканин обличчя, шиї та тіла з одночасним відновленням структури шкіри.

Дані процедури дозволяють досягнути не тільки швидкого ефекту, а також і зміцнити колагенову структуру Вашої шкіри.

В результаті – ліфтінг і природня молодість.

Курс складається з послідовних трьох процедур один раз на три- чотири тижні.

Після завершення курсу  результат продовжує зростати ще 3-4 місяці, так як існує постійна м’яка стимуляція тканин препаратом Restylane Vital, потім стабільний результат зберігається ще 6 місяців.

Таким чином, повторювати курс ревіталізації для подальшого посилення результату потрібно буде не раніше ніж через рік!

chemical-pilling

Хімічні пілінги

Хімічний пілінг — абразивний вплив на шкіру за допомогою хімічних агентів – один із самих затребуваних методів у дерматокосметології. Широка популярність хімічного пілінгу спричинена не тільки високою ефективністю процедури а й також досягненням значного омолоджувального результату в досить короткі строки.

Звичайно, хімічні пілінги не можуть замінити хірургічні втручання з корекції обличчя та тіла. Але якщо пілінги виконуються по показанням, і основне – досвідченим спеціалістом, результати дійсно вражають!

Професійний пілінг обличчя – це контрольоване хімічне пошкодження певних шарів шкіри (епідерміса та/або дерми). В результаті, крім запальної реакції, яка виникає в епідермісі та дермі, активуються захисні та відновні механізми шкіри. Розпочинається природній процес загоєння, відбувається регенерація тканин епідермісу та дерми, після завершення якої шкіра “змолоджується”.

Класифікація хімічних пілінгів в залежності від глубини пошкодження шкіри

 • Поверхневі (пошкодження відбувається в межах рогового шару шкіри);
 • Серединні (вплив хімічного пілінгу відбувається на всю глибину епідерміса без пошкодження базальної мембрани);
 • Глибокі (вплив хімічного пілінгу відбувається на всю глибину епідермісу з частковим або повним пошкодження базальної мембрани).

Проведення будь-якого хімічного пілінгу (пілінг гліколевою кислотою, фруктовими кислотами, трихлоруксусною кислотою, миндальною кислотою та інш.) по суті, призводить до хімічного опіку шкіри.

Звести ризик ускладнень пілінгу до мінімуму дозволяє лише вірний підхід до проведення процедури пілінгу: завчасна підготовка до процедури, використання сучасних пілінгових складових, чітке дотримання протоколу проведення пілінгу, контроль глибини пошкодження та створення оптимальних умов для реабілітації шкіри.

mesoterapy

Мезотерапія

На сьогодні мезотерапія є унікальною косметологічною процедурою, яка здобула по-справжньому світове визнання. За її допомогою косметологи досить результативно виправляють косметичні недоліки шкіри , борються з проявами ознак передчасного старіння (зморшки та дряблість шкіри), корегують пропорції тіла, лікують пацієнтів з целлюлітом , облисінням, вугровою хворобою та інш.

Суть мезотерапії

Будучи досить успішним напрямком популярної на сьогодні естетичної медицини, мезотерапія, яка виконується курсом, сприяє стимуляції обмінних процесів на клітинному рівні.

Ефективність мезотерапії як окремої методики ін’єкційного омолодження обумовлюється механізмом роботи мезотерапевтичних лікарських препаратів або власної плазми (PRP-терапія) та здібністю клітин шкіри до постійної регенерації.

Таким чином, мезотерапія базується на механічній стимуляції шкіри, ефективному живленні клітин, покращенні кровообігу, активації клітинного обміну та прискоренні відновлення клітин шкіри.

У 1948 році французський лікар Мішель Пістор під час проведення клінічних досліджень в області так званої внутрішньо-шкірної терапії звернув увагу на значне покращення загального стану свого пацієнта після ін’єкційного введення вітамінного лікарського препарату в ділянку середніх шарів шкіри та підшкірно-жирової клітковини.

images-33

Дослідження талановитого лікаря закінчилися на початку 50-х років минулого століття, коли його монументальна праця, що знайшла глибоку підтримку у преси та отримала цілком закономірну назву “мезотерапія”, тобто “серединне лікування”, змусила серйозно задуматися Французську академію медицини, яка тривалий час не бажала сприймати мезотерапію як нову спеціальність в медицині. Однак, 35 років потому, у 1987 році, члени Французської медичної академії були змушені визнати її. Так на світ з’явилася мезотерапія –  одна з  ефективних методик альтернативної медицини та косметології.

hands

Омолодження рук

ДО та ПІСЛЯ

Для омолодження шкіри та м’яких тканин рук використовуються різні методи естетичної медицини та хірургії:

 • мезотерапія (класична та PRP-плазмотерапія)
 • ревіталізація
 • хімічні пілінги
 • контурна пластика (препаратами гіалуронової кислоти)
 • Fatgrafting (хірургічна методика омолодження шкіри власною жировою тканиною)

а також їх поєднання.

На консультації Ви отримаєте інформацію про методики омолодження рук, які  показані саме Вам.