У цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярні естетичні процедури, за допомогою яких можливо усунути вікові зміни, покращити контури та форми обличчя та тіла, підвищити якість шкіри та як результат – сподобатися собі сильніше, відчути себе більш привабливим та молодим.

R2

Fat gragting & Nanofat - технологія природнього омолодження

Fat grafting (lipofiling або структурна трансплантація жирової тканини) на сьогодні є визнаним методом відновної медицини, при якому власний жир використовується як наповнювач в м’яких тканинах для отримання об’єму. Окрім того, після Fat Grafting значно покращується якість шкіри над ділянкою введення жиру.

Техніка процедури:

під місцевим знеболенням (або загальною анестезією) за допомогою тонкої канюлі через невеликі проколи в шкірі виконюється забір жирової тканини в невеликій кількості. Після промивання та фільтрації жирові клітини вводяться в ділянки дефіциту об’ємів.

Процедура триває 1-2 години та виконується амбулаторно одноразово або повторюється через 3-6 місяців.

Fat grafting  використовується для омолодження обличчя (усунення зморшок, створення вилиць, збільшення та омолодження губ), відновлення обличчя (при його гіпотрофії), корекції контурів тіла та в хірургії грудей (реконструктивній та естетичній).

Nanofat – це емульгована та відфільтрована жирова тканина, яка не створює об’єм та містить високу концентрацію власних стовбурових клітин.

Стовбурові клітини є недиферінційованими біологичними клітинами (MMSC), які можуть диференціюватися в спеціалізовані клітини (наприклад, шкіри). Стовбурові клітини дуже важливі для регенерації пошкоджених тканин.

Недавні (2013 р.) клінічні дослідження доктора Tonnard та доктора Verpaele з Бельгії довели значне покращення якості шкіри через шість місяців після введення Nanofat поверхнево у шкіру. Тому багато спеціалістів, які займаються естетичною медициною, почали використовувати Nanofat для омолодження обличчя та рук.

Nanofat створює благодійну омолоджуючу дію на постарілу та пошкоджену шкіру (пошкодження сонцем, пігментації). Клітини всередині жирових трансплантатів здатні “відновлювати” пошкоджену тканину і, як припущення, стимулювати клітини шкіри синтезувати речовини, що покращують ії еластичність та відновлюють основні структурні білки шкіри.

Nanofat також покращує стан рубців та робить їх менш помітними.

Техніка процедури: така ж як і Fat grafting. Процедура триває 1-2 години та виконується амбулаторно одноразово або повторюється через 3-6 місяців.

prp

PRP-плазмотерапія

Platent Rich Plasma (PRP) – збагачена  тромбоцитами плазма – є новим та перспективним напрямком у регенерації та омоложуванні тканин.

PRP  визначається як аутологічна (власна) концентрація  тромбоцитів і пов’язаних із ними факторами зросту в малому об’ємі плазми.

Плазма містить багато речовин, що є необхідними для життя клітін, такі як вітаміни, поживні речовини, гормони, електроліти, фактори зросту (такі як IGF и HGF) та білки.

Тромбоцити, які концентруються в PRP, є ключовими  факторами в механізмах відновлення твердих і м’яких тканин. Активуючись, вони звільняють фактори зросту, такі як FGF, PDGF, TGF-β, EGF, VEGF, IGF, що приймають участь в міграції, диференціюванні та проліферації стовбурових клітин. Окрім того, тромбоцити також стимулюють фібробласти та ендотеліальні клітини, які індукують формування нового позаклітинного матриксу та відповідно синтез нових судин.

PRP готується з невеликої кількості власної крові пацієнта шляхом відокремлення тромбоцитів і лейкоцитів від червоних кров’яних клітин через центрифугування.

Потім PRP забирається із пробірки та вводиться пацієнту в ділянки лікування для регенерації, прискореного загоєння та омолодження тканин.

Для проведення процедур PRP-терапії в нашому медичному центрі ми використовуємо сертифіковані в Україні, Європі та США матеріали (пробірки та обладнання) швейцарскої компанії RegenLab,  ізраїльської компанії Estar Medical та української компанії UCG.