Напрямки
Направления
Activities

Акції та Сертифікати

У цьому розділі Ви знайдете інформацію про дисконтні програми та акціонні пропозиції, які діють на сьогодні в Медичному центрі “ТРІЄН”

Restylane_Couple_013_09_LR

Акція з ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Для клієнтів Медичного центру “ТРІЄН”

З 14 січня до 14 лютого 2019 року діє АКЦІЯ 20% на процедури з естетичної медицини:

  • контурна пластика обличчя препаратами гіалуронової кислоти Restylane (Швеція)
  • ботулінотерапія препаратом Dysport (Франція)
  • ревіталізація з препаратами гіалуронової кислоти Jalupro HMW (Італія).
  • У медичному центрі ТРІЄН проводиться унікальна методика омолодження і відновлення тканин власною жировою тканиною та аутологічними МСК (власними мезенхімальними стовбуровими клітинами) – fat grafting / nanofat (хірург – Олена Коваль).
piling-prx-t33-1

Сезон ХІМІЧНОГО ПІЛІНГУ

Осіння цінова пропозиція 20% на процедуру PRX-T33 !

– іноваційний пілінг із сильною омолоджуючою дією без періоду реабілітації!

Переваги:
• тривалість процедури 15 хвилин;
• безболісна та комфортна процедура.

Принцип дії пілінгу PRX-T33

Унікальний новаторський склад пілінгу для обробки шкіри миттєво проникає у глибину тканин, одночасно вирішує естетичні проблеми та забезпечує відмінний результат. В рідину для пілінгу включені три складові, вдала комбінація яких гарантує повне оновлення шкіри:

  • Трихлоруксусна кислота (33%). Активує природні процеси відновлення на клітинному рівні, покращує текстуру дерми, при цьому, має протизапальну дію, результативно очищує пори.
  • Койева кислота. Ефективно використовується для видалення пігментних плям різного розміру, веснянок, пригнічує утворення меланіну. Крім того, видаляє неестетичні прояви на шкірі (сліди від висипів, акне, некрупні рубцеві утворення). Шкіра в результаті процедури набуває рівний і здоровий колір.
  • Перекись водороду (3%). Сильний антисептик, який взаємодіє з епідермісом за допомогою кисню, що звільняється у великій кількості, і прекрасно видаляє всі забруднення. Пори очищуються, що забезпечує нормалізацію внутрішньоклітинного обміну.

Эфект від процедури відчувається відразу – шкіра підтянута, гладка, більш пружна, покращується колір обличчя.

Дана процедура ідеально підходить “на вихід”, перед важливими подіями, коли Вам потрібно виглядати чарівно.

 

 

 

 

6

Сертифікати на LPG-масажи

При придбанні сертифікату на 10 процедур LPG- масажей в Медичному центрі “ТРІЄН” Ви отримуєте у ПОДАРУНОК костюм LPG. 

745010556

Ваш День нарождення!

У Ваш День нарождення для Вас на всі послуги в Медичному центрі “ТРІЄН” діє ЗНИЖКА -20%*. * -знижка діє три дні: за день, в День народження та на наступний день.

Дисконтная карта

Дисконтна програма

Для клієнтів Медичного центра “ТРІЄН” діє дисконтна накопичувальна програма. При сумі Вашого особистого рахунку більше  5000,0 грн. Ви отримуєте в подарунок  3%-у дисконтну карту Медичного центра. Дисконтна  знижка від  3% до 15% поширюється на всі послуги Медичного центру і засоби догляду за шкірою*. Запис Ваших візитів ведуть адміністратори Медичного центру, які при накопиченні необхідної суми на Вашому особистому рахунку, запропонують Вам заміну карти та відповідне приємне збільшення знижки.

*– на акціонні процедури та засоби догляду знижки не поширюються, що не робить їх менш привабливими для учасників дисконтної програми, до того ж вартість послуги або покупки буде зарахована в Ваш особостий рахунок.


Ви зможете скористатися Вашою знижкою ЛИШЕ у випадку надання Вашої особистої дисконтної карти адміністратору Медичного центру (не забувайте взяти карту з собою).

8

Подарункові сертифікати

Медичний центр “ТРІЄН” пропонує Вам порадувати Ваших близьких і знайомих чудовим подарунком  – ПОДАРУНКОВИМ СЕРТИФІКАТОМ номіналом 1000-10000 грн.*, якийдає змогу отримати послугу або придбати засоби догляду за шкірою в Медичному центрі **.

*– сума Подарункового сертифікату може бути індивідуально вибрана Вами за попереднім запитом і при необхідності уточнена на консультації у спеціаліста в залежності від Ваших побажань.

**– Подарункові сертифікати можуть бути використані декілька разів (до обнулення їх вартості) або доповнені до більшої суми (при побажанні власника сертифікату отримати більш дорогу послугу).